«سنگ فرش طلا » برند شهر تکاب می شود

🔻فرماندار تکاب گفت: «سنگ فرش طلا» با توجه به ظرفیت ها و توانمندی های این شهرستان به عنوان برند این شهر معرفی و به زودی ثبت خواهد شد.

به گزارش ایرنا علی مکرمی در نشست تخصصی برند شهری در تکاب افزود: ظرفیت های این شهرستان در بخش های مختلف میراث فرهنگی و گردشگری، معادن غنی طلا و سنگ، فرش دستباف و صنایع دستی، فرهنگ و هنر کهن مهمترین ابعاد معرفی و ثبت برند شهری تکاب به شمار می رود.

وی با بیان اینکه پروژه برند شهری تکاب در نشست توسعه سرمایه گذاری شهرستان با حضور استاندار آذربایجان غربی به تصویب رسیده، ادامه داد: ثبت برند شهری «سنگ فرش طلا» به عنوان یکی از برنامه های جامع برای محرومیت زدایی و رشد و توسعه تکاب مطرح شده است.

فرماندار تکاب بیان کرد: معرفی و ثبت این برند می تواند زمینه ساز جذب سرمایه گذاری برای رونق صنعت فرش و گردشگری و توسعه صنایع پایین دستی معادن طلا و سنگ شود و تکاب را به یکی از مهمترین قطب ها و مقاصد گردشگری کشور تبدیل کند.

مکرمی اضافه کرد: با ثبت برند شهری «سنگ فرش طلا» از تابستان سال آینده جشنواره و نمایشگاه سالانه ای به همین نام در تکاب اجرا خواهد شد.

وی افزود: تخصیص اعتبار ویژه برای ثبت برند و برندسازی سه محصول عمده تکاب شامل سنگ، فرش دستباف و طلا در مقیاس جهانی و فراهم کردن زمینه برگزاری جشنواره بین المللی «سنگ فرش طلا» در این شهرستان در سال 1399 به منظور معرفی هرچه بهتر تکاب از مهمترین اهداف برنامه ثبت برند شهری به شمار می رود.

فرماندار تکاب با تاکید بر استفاده از ظرفیت های بالقوه برای توسعه این شهرستان، گفت: معرفی برند شهری مبتنی بر ظرفیت های خاص و منحصر بفرد اقتصادی و فرهنگی بوده و ثبت آن می تواند موجب شکوفا شدن استعدادهای این شهرستان در بخش های مختلف شود.

وی با بیان اینکه تاکنون نتوانسته ایم از ظرفیت های این شهرستان برای توسعه به خوبی بهره مند شویم، گفت: با خلاقیت، همدلی، عزم جدی و مدیریت قوی در بخش های مختلف و مشارکت و همراهی شهروندان می توانیم بسترهای مناسب برای توسعه تکاب را فراهم کنیم.

به گزارش ایرنا برندسازی شهری از روش هایی است که در مناطق مختلف دنیا بر اساس استعدادها، ظرفیت ها و مزیت های محلی به کار گرفته می شود تا با برجسته سازی بخش هایی از آنها به جذب سرمایه مالی، انسانی و گردشگری و استراتژی توسعه دست یابند./

نقل از ایرنا

 

شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران «آگهی فراخوان مناقصه عمومی یک  مرحله‌ای »

انجام خدمات آزمایشگاهی در خصوص آنالیز شیمیایی و مطالعات کانی‌شناسی و سنگ شناسی بر روی نمونه های حاصل از گمانه‌های اکتشافی به تعداد تقریبی 20،000 (بیست هزار) نمونه

 

 

شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران در نظر دارد با عنایت به قانون برگزاری مناقصات، نسبت به انتخاب پیمانکار جهت انجام خدمات آزمایشگاهی در خصوص آنالیز شیمیایی و مطالعات کانی‌شناسی و سنگ شناسی بر روی نمونه های حاصل از گمانه‌های اکتشافی به تعداد تقریبی 20،000 (بیست هزار) نمونه در معدن طلای زرشوران از طریق مناقصه عمومی یک مرحله‌ای اقدام نماید. لذا از کلیه شرکت‌ها و پیمانکاران ذیصلاح که مایل به شرکت در مناقصه فوق می‌باشند دعوت به عمل می‌آید جهت دریافت اسناد مناقصه به دبیرخانه کمیسیون معاملات شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران  به نشانی مندرج در بند «2» و یا به آدرس دفتر مرکزی به نشانی مندرج در بند “1” مراجعه نمایند.

 • نام و نشانی کارفرما: شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران به نشانی: تهران، میدان ولیعصر، خیابان شقایق، پلاک 5 و 7
 • محل اجرای پروژه: استان آذربایجان غربی، شهرستان تکاب، کیلومتر 38 جاده تخت سلیمان، روستای زرشوران، شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران
 • موضوع مناقصه: انجام خدمات آزمایشگاهی در خصوص آنالیز شیمیایی و مطالعات کانی‌شناسی و سنگ شناسی بر روی نمونه های حاصل از گمانه‌های اکتشافی به تعداد تقریبی 20،000 (بیست هزار) نمونه در معدن طلای زرشوران طبق شرح مندرج در اسناد مناقصه.
 • نوع مناقصه: یک مرحله ای عمومی
 • مدت زمان اجرای پروژه: یکسال شمسی
 • گواهی نامه صلاحیت: متقاضی ‌می‌بایست؛

– داشتن تخصص و تجربه کاری مفید و مرتبط با موضوع مناقصه حداقل به میزان 10 سال

– دارای توانایی مالی لازم و کافی و توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی شرکت در فرآیند ارجاع کار و حسن انجام تعهدات (در صورت برنده شدن) باشد.

– کلیه الزامات مراجع ذیصلاح در اجرای فعالیت‌های مرتبط با موضوع مناقصه را رعایت نماید.

– دارای گواهی تایید صلاحیت 17025 از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران باشد.

– دارای نیروی انسانی متخصص در رابطه با خدمات موضوع مناقصه باشد.

– دارای تجهیزات مناسب و مرتبط با خدمات موضوع مناقصه باشد.

– دارای شخصیت حقوقی باشد.

 • تامین مالی: از منابع داخلی شرکت.
 • مبلغ ضمانت نامه و نوع تضمین: نوع تضمین باید به صورت ضمانتنامه بانکی به مبلغ 2،000،000،000 (دو میلیارد) ریال که توسط یکی از بانک‌های مجاز صادر و امضاء شده باشد و برای مدت سه ماه از تاریخ آخرین مهلت قبول پیشنهادها معتبر و قابل تمدید باشد.
 • زمان و محل دریافت اسناد: از اشخاصی که تمایل به شرکت در مناقصه مزبور را دارند دعوت به عمل می‌آید جهت آگاهی و دریافت اسناد مربوطه پس از واریز مبلغ 2/000/000(دو میلیون ریال) به شماره حساب 5778857780 در وجه شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران نزد بانک ملت، شعبه تکاب، کد 11932 ا ز تاریخ درج آگهی حداکثر تا پایان وقت اداری (ساعت 16) روز شنبه مورخ 1397/10/29 با ارایه اصل فیش بانکی و معرفی نامه کتبی معتبر در یکی از روزهای اداری به دبیرخانه کمیسیون معاملات واقع در استان آذربایجان غربی، شهرستان تکاب،کیلومتر 38 جاده تخت سلیمان، روستای زرشوران، شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران و یا به آدرس دفتر مرکزی به نشانی مندرج در بند “1” مراجعه نمایند.
 • زمان و محل تحویل اسناد: متقاضیان مکلفند پیشنهادهای خود را حداکثر تا پایان وقت اداری (ساعت 16) روز چهارشنبه مورخ 1397/11/10 به دبیرخانه کمیسیون معاملات واقع در نشانی مندرج در بند «2» و یا به آدرس دفتر مرکزی به نشانی مندرج در بند “1”تحویل نمایند.
 • زمان گشایش پاکت‌ها: ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 1397/11/15 در نشانی مندرج در بند «2».                                                                                                                                                       شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران

 

قیمت فلزات گرانبها

نرخ ارز

پیش بینی هوا

آب و هوا

ژانویه 24, 2019 - پنجشنبه
تكاب ایران
-7°C
باد 1 متر بر ثانیه (m/s), جنوب غربی
فشار 598.9 میلی متر جیوه (mmHg)
رطوبت 76%
ابرها 48%
چهارشنبه پنجشنبه جمعه شنبه یکشنبه
-7/-12°C
3/-10°C
4/-2°C
6/-7°C
7/3°C