“برگزاری 4719 نفر ساعت دوره آموزشی در طی یازده ماهه منتهی به بهمن ماه سال 1398”

بنابر گزارش واحد آموزش شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران، این شرکت در دوره یازده ماهه منتهی به بهمن ماه سال 1398 اقدام به برگزاری 34 دوره آموزشی به مدت 102 روز و 770 ساعت نموده است. در این دوره های آموزشی که توسط واحدهای مختلف از جمله IT، HSEE، اداری و … برگزار شده در مجموع 327 نفر از همکاران تحت آموزشهای مرتبط با حوزه کاری قرار گرفتند.

“واحد آموزش”

رشد مجدد بهای جهانی طلا

تمایل سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در بازار طلا به دلیل نگرانی از تبعات اقتصادی شیوع ویروس کرونا سبب شد تا قیمت طلا در روز جمعه به بالاتربن رقم بیش از یک هفته گذشته برسد و رشد هفتگی ۰.۸ درصدی را تجربه کند.

به گزارش رویترز، تمایل سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در بازار طلا به دلیل نگرانی از تبعات اقتصادی شیوع ویروس کرونا سبب شد تا قیمت طلا در روز جمعه به بالاتربن رقم بیش از یک هفته گذشته برسد و رشد هفتگی 0.8 درصدی را تجربه کند.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات روز جمعه با 0.51 درصد افزایش به 1584 دلار و 6 سنت رسید. قیمت فلز زرد در این هفته حدود 0.8 درصد رشد داشت. قیمت طلا در بازار آمریکا نیز در پایان معاملات روز گذشته با 0.48 درصد افزایش به 1586 دلار و 40 سنت رسید.

جورج جرو تحلیلگر بازار طلا در این باره گفت:‌«حتی اگر شیوع ویروس کرونا هم برطرف شود، احتمالا قیمت طلا در محدوده 1550 تا 1600 دلار باقی خواهد ماند زیرا عوامل افزایشی دیگری همچون بالا بودن نرخ بهره در اقتصادهای بزرگ، سطح بالای تنش ها در منطقه خاورمیانه و سایر تنش های سیاسی مانع از افت قیمت طلا می شود.»

تعداد تلفات ابتلا به ویروس کرونا به 1523 نفر رسیده و تحلیلگران پیش بینی خودد از رشد اقتصادی چین را کاهش داده اند. همچنین به دنبال انتشار آمارهای نه چندان امیدوارننده در مورد میزان خرده فروشی در آمریکا سوددهی اوراق خزانه داری این کور شاهد کاهش بوده و این مسئله نیز به رشد قیمت طلا کمک کرده است.

تحلیلگران موسسه یو بی اس در یادداشتی نوشتند:‌«ما همچنان انتظار داریم میزان سوددهی اوراق خزانه داری آمریکا کاهش یابد. به علاوه ارزش دلار نیز احتمالا تضعیف خواهد شد. ما معتقدیم حتی اگر شاهد فضای عدم قطعیت در بازارهای بورس نباشیم، این وضعیت موجب تقویت قیمت طلا خواهد شد.»

در میان سایر فلزات گرانبها قیمت فلز پالادیوم با 0.3 درصد کاهش به 2417 دلار رسید، اما همچنان در مسیر ثبت بهترین عملکرد هفتگی از هفته منتهی به 17 ژانویه باقی ماند. قیمت پالادیوم در این هفته بیش از 4 درصد رشد داشت.

انتهای پیام

نقل از اتحادیه طلا و جواهر

قیمت طلا به بالاترین میزان خود رسید

فارس به نقل از رویترز نوشت: قیمت طلا در معاملات روز جمعه به بالاترین رقم بیش از یک هفته گذشته رسید زیرا سرمایه‌گذاران بر امنیت طلا به عنوان منبع امن سرمایه‌گذاری در برابر تاثیرات اقتصادی شیوع ویروس کرونا متمرکز شده‌اند.

قیمت طلا در معاملات روز جمعه به بالاترین رقم بیش از یک هفته گذشته رسید زیرا سرمایه‌گذاران بر امنیت طلا به عنوان منبع امن سرمایه‌گذاری در برابر تاثیرات اقتصادی شیوع ویروس کرونا متمرکز شده‌اند.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی با ۸ دلار و ۶ سنت افزایش ۱۵۸۴.۰۶ دلار فروخته شد. طلا تا ۱۵۸۳.۷۶ دلار، بالاترین رقم از ۳ ماه فوریه نیز بالا رفته بود. طلا طی هفته گذشته حدود ۰.۸ درصد را ثبت کرد.

جورج جرو، مدیرعامل RBC Wealth Management گفت: «سناریوی ویروس کرونا هنوز مشخص نیست و سرتیترهای خبری در این مورد، بازارهای بورس را بی ثبات کرده است؛ و سرمایه‌گذاران را بر آن داشته تا به سوی طلا کوچ کنند.»

«حتی اگر این ویروس از بین برود، انتظار می‌رود طلا در رنج ۱۵۵۰ تا ۱۶۰۰ دلار معامله شود زیرا بی‌ثباتی‌های دیگر نظیر کاهش نرخ بهره در بانک‌های مرکزی جهان، تنش‌های غرب آسیا و دیگر ریسک‌های سیاسی هنوز وجود دارد.»

مقامات چینی روز پنج‌شنبه ۱۲۱ مرگ جدید و ۵ هزار مورد جدید ابتلا به ویروس در چین اعلام کردند و اقتصاددان ها انتظارات برای رشد اقتصادی چین را کاهش دادند.

نقل از دنیای اقتصاد

سکه ۱۰۰ هزار تومان گران شد

دلار بر قله ۹ ماهه

دنیای اقتصاد : در اولین روز هفته، روند بازار به کام افزایشی‌ها بود؛ دلار کانال ۱۴ هزار تومانی را شکست و سکه تمام بهار آزادی توانست با قدرت از سد ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی عبور کند. روز شنبه، شاخص ارزی ۱۱۵ تومان افزایش قیمت را به ثبت رساند و به بهای ۱۴ هزار و ۵۵ تومان رسید. به گفته فعالان، این افزایش از آن جهت اهمیت داشت که بازار تقریبا در تمام طول زمستان در کانال ۱۳ هزار تومانی نوسان کرده و در اواخر هفته گذشته نیز تلاش برای شکست مرز ۱۴ هزار تومانی با شکست مواجه شده بود. آخرین بار در اواخر اردیبهشت ماه دلار قیمت بالاتری را ثبت کرده بود.

اما چه عواملی دست به دست هم دادند که قیمت دلار به بالاترین سطح زمستان ۹۸ برسد؟ برخی فعالان بر اثرگذاری متغیرهای سیاسی تاکید داشتند و گروهی بر متغیرهای اقتصادی بیرونی. متغیرهای سیاسی را بر اساس صحبت‌های بازیگران بازار می‌توان به دو دسته هراس معامله‌گران از تصمیم آتی FATF در مورد ایران و انتظار برای انتخابات مجلس شورای اسلامی تقسیم کرد. البته گروهی دیگر از معامله‌گران اساسا به این متغیرهای سیاسی و اثرگذاری آنها باور دارند و معتقدند بازار بیشتر تحت تاثیر متغیرهای اقتصادی قرار دارد. از نظر برخی از آنها عاملی مانند رشد نرخ حواله درهم در بالا رفتن ارزش دلار در بازار داخلی نقش پررنگی دارد و عده‌ای نیز به متغیرهای درونی اقتصاد مانند بالا بودن نرخ تورم به‌عنوان یک عامل بالابرنده نرخ ارز اشاره می‌کردند.

اگر از بازار ارز کمی فاصله بگیریم، می‌بینیم که دیروز در بازار سکه‌های گرانبها نیز قیمت‌ها رویه افزایشی داشته‌اند. به‌عنوان مثال، سکه دیروز ۱۰۰ هزار تومان افزایش را به خود دید و توانست روی عدد ۵ میلیون و ۱۷۵ هزار تومان قرار بگیرد. نیم‌سکه با ۷۵ هزار تومان افزایش خود را به قیمت ۲ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان رساند و ربع سکه نیز با ۱۰ هزار تومان افزایش به بهای یک میلیون و ۶۳۰ هزار تومان رسید. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز دیروز به سوی مرز ۵۳۰ هزار تومان جهش کرد. بر اساس گزارش سایت اتحادیه طلا، ساعت ۴ بعدازظهر دیروز هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار تقریبا ۵۲۹ هزار تومان قیمت داشت که ۱۱هزار تومان بیشتر از آخرین روز هفته بود.

در کنار افزایش قیمت دلار که انتظارات معامله‌گران بازار سکه داخلی را تحت تاثیر قرار می‌داد، به گفته فعالان، افزایش روز آخر طلای جهانی نیز انتظارات را تحت تاثیر قرار داد. طلای جهانی روز جمعه از سد هزار و ۵۸۰ دلار عبور کرد و توانست روی عدد هزار و ۵۸۴ دلار به کار خود پایان دهد. در آخرین نظرسنجی کیتکونیوز از کارشناسان وال استریت، ۱۷ نفر شرکت کردند که ۱۱ نفر معادل ۶۵ درصد افزایش قیمت و تنها یک نفر معادل ۶ درصد کاهش قیمت طلا را پیش‌بینی کردند. ممکن است انتظارات معامله‌گران بازارهای جهانی در مورد قیمت دلار، انتظارات بازیگران داخلی را نیز تحت تاثیر قرار داده باشد.

تاکتیک بازارساز برای مقابله با نوسان‌گیران

برخی از فعالان بازار ارز باور دارند افزایش روزهای اخیر دلار خارج از مدیریت بازارساز رخ نداده است. از نظر این دسته، بازارساز زمانی که متوجه می‌شود میزان تقاضا بالاست، اجازه می‌دهد قیمت تا حدی تعدیل شود و بعد خود از قیمت‌های بالاتر اقدام به عرضه می‌کند. پس از اینکه قیمت پایین‌تر آمد، بازارساز خود را در موقعیت خرید قرار می‌دهد. در چنین شرایطی، بازارساز از یک طرف نه تنها ذخایر ارزی خود را از دست نمی‌دهد، بلکه ارز بیشتری را به دست می‌آورد و از طرف دیگر، نوسان‌گیرانی که دچار ضرر شدند، دیگر به اندازه قبل توان مداخله در بازار را ندارند. فعالان معتقد به این دیدگاه طبیعتا انتظار دارند قیمت دلار طی روزهای آتی کاهشی شود.

در این میان، دسته‌ای دیگر از بازیگران ارزی باور دارند، نوع مداخله بازارساز در بازار بیشتر به‌صورت ریالی است. به‌عنوان مثال، در ازای فروش ارز توسط صرافی‌های منتخب، ریال بیشتری را در اختیار آنها می‌گذارد. برخی فعالان هم اشاره می‌کنند، بازارساز بیشتر از طریق محدود کردن گردش‌های ریالی اقدام به مدیریت نوسانات ارزی می‌کند.

در مقابل گروهی از فعالان باور دارند، نوسانات روزهای اخیر کاملا در کنترل بازارساز نبوده است. شماری از معامله‌گران باور دارند،‌ نوسانات روزهای اخیر دلار بیشتر تحت تاثیر افزایش نرخ حواله درهم بوده است. روز شنبه نیز نرخ حواله درهم تا محدوده ۳ هزار و ۸۳۰ تومان بالا رفت و از نظر آنها همین عامل منجر به افزایش خرید ارز در بازار داخلی شد. با این سطح از نرخ حواله درهم، ارزش دلار در بازار داخلی می‌توانست به بالای ۱۴ هزار و ۵۰ تومان برسد. در واقع می‌توان گفت دیروز نرخ حواله درهم و دلار در بازار داخلی با یکدیگر هماهنگ شدند. این در حالی بود که در روزهای قبل‌تر کمی قیمت درهم در مقایسه با دلار بیشتر بود.

چرا بازار متشکل ارزی راه‌اندازی نمی‌شود؟

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه بازار ارز در مدیریت جدید دوره پایدار و خوبی را طی می‌کند، بیان کرد: مدیریت صحیح توانسته نوسانات را به حداقل ممکن برساند. علی‌اکبر کریمی در گفت‌وگو با «ایبِنا» با اشاره به دلایل تعلل بانک مرکزی در راه‌اندازی بازار غیر متشکل ارزی گفت: هر چند راه‌اندازی و فعال کردن بازار غیر متشکل ارزی اقدامی برای ساماندهی بازار است، اما باید بدانیم تعلل در اجرای آن دلیلی دارد.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به نظر می‌رسد با توجه به رویکرد فعلی بانک مرکزی و تاکید بیشتر بر محدود کردن تقاضا برای ارز بانک مرکزی به این نتیجه رسیده که فعال کردن این بازار می‌تواند به تقاضا دامن بزند، به همین دلیل انجام نداده است. کریمی با تاکید بر اینکه وجود سامانه نیما و صرافی‌ها توانسته نیازهای ارزی را تامین کند، تصریح کرد: با وجود اینکه اکنون مشکلی در بازار احساس نمی‌شود، اما وجود بازار متشکل می‌تواند با ایجاد اطمینان بیشتر در صادرکنندگان به بازگرداندن ارز بیشتر به کشور کمک کند.

وی در پاسخ به این سوال که علت نوسانات اخیر نرخ ارز چیست، گفت: نوسانات فعلی در دو بخش عوامل روانی و شوک‌هایی که به بازار وارد می‌شود قابل تحلیل است. این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه عوامل روانی حاکم بر بازار باعث افزایش بی‌ثباتی در نرخ ارز می‌شود، افزود: بخشی از نوسانات حاکم بر بازار ناشی از عدم تعادل میان عرضه و تقاضای ارز و عدم پایداری بازار است که این امر واقعی است که در طی زمان شکل می‌گیرد و باید تمهیداتی برای پایداری نرخ ارز در بازار اندیشیده شود. کریمی با تاکید بر اینکه بازار ارز در مدیریت جدید دوره پایدار و خوبی را طی می‌کند، گفت: خوشبختانه مدیریت صحیح توانسته نوسانات را به حداقل ممکن برساند، از این رو رئیس کل جدید بانک مرکزی نمره خوبی را از مجلس می‌گیرد. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: تلاش بیشتر تیم اقتصادی دولت به ویژه بانک مرکزی برای ایجاد ثبات نرخ ارز لازم است.

چرا سکه گران شد؟

محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: افزایش ۱۳ دلاری قیمت جهانی طلا باعث شد بهای سکه و طلا در بازار داخلی با شروع هفته سیر صعودی پیدا کند.

کشتی‌آرای کارشناس بازار سکه و طلا درباره وضعیت امروز بازار طلای داخلی به پارسینه گفت: قیمت هر اونس جهانی طلا با ۱۳ دلار افزایش نسبت به هفته گذشته در حال حاضر یک هزار و ۵۸۴ دلار است. افزایش ۱۳ دلار قیمت جهانی طلا باعث شد بهای سکه و طلا در بازار داخلی با شروع هفته سیر صعودی پیدا کند. وی گفت: هر مثقال طلای آب‌شده ۱۷ عیار که مبنای قیمت‌گذاری در بازار است با قیمت ۲ میلیون و ۲۶۷ هزار تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار با ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد. کشتی‌آرای درباره بهای انواع طلا در بازار داخلی افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار باقیمت ۵۸۱ هزار و ۵۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۶۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۶۳۹ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار هم باقیمت ۶۹۸ هزار تومان خریدوفروش شد.

نقل از دنیای اقتصاد

گزارش دنیای اقتصاد از قیمت بسته شده بازار طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ +جدول

بازار امروز شاهد رشد قیمت هاست و دلار در بازار تهران هم با افزایش قیمت رو به رو شد و به ۱۴,۰۹۰ (چهارده هزار و نود ) تومان رسید.

به گزارش دنیای اقتصاد، بازار طلا، سکه و ارز امروز در مقایسه با روز گذشته سیر صعودی را در پیش گرفتند.

 

آخرین نرخ اونس طلا

امروز هر اونس طلا مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۵۸۴ (یک هزار و پانصد و هشتاد و چهار ) تومان رسیده بود، امروز – شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ مصادف با ۱۵ فوریه ۲۰۲۰ – با رشد ۰ درصدی به ۱,۵۸۴ (یک هزار و پانصد و هشتاد و چهار ) دلار رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر اونس طلا
قیمت (دلار) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱,۵۸۴ ۰ ۰ امروز
۱,۵۸۴ ۸ ۰.۴۸ روز قبل
۱,۵۷۶ ۹ ۰.۵۸ ۲ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا امروز بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۵۲۸,۹۰۰ (پانصد و بیست و هشت هزار و نهصد ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۲.۱۷ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۵۲۸,۹۰۰ ۱۱,۵۰۰ ۲.۱۷ امروز
۵۱۷,۴۰۰ -۴,۶۰۰ -۰.۸۹ ۲ روز پیش
۵۲۲,۰۰۰ ۲,۸۰۰ ۰.۵۳ ۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

قیمت گرم طلا ۲۴ عیار امروز

هر گرم طلا ۲۴ عیار امروز با افزایش ۲.۱۸ درصدی، از ۶۸۹,۸۰۰ (ششصد و هشتاد و نه هزار و هشتصد ) تومان به ۷۰۵,۲۰۰ (هفتصد و پنج هزار و دویست ) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۲۴ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۷۰۵,۲۰۰ ۱۵,۴۰۰ ۲.۱۸ امروز
۶۸۹,۸۰۰ -۶,۲۰۰ -۰.۹ ۲ روز پیش
۶۹۶,۰۰۰ ۳,۷۰۰ ۰.۵۳ ۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

آخرین نرخ مثقال طلا ۱۸ عیار

در بازار امروز هر مثقال طلا ۱۸ عیار نسبت به ۲ روز پیش، با ۴۷۰۰۰ تومان افزایش، ۲,۲۸۹,۰۰۰ (دو میلیون و دویست و هشتاد و نه هزار) تومان نرخ گذاری شد.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر مثقال طلا ۱۸ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۲,۲۸۹,۰۰۰ ۴۷,۰۰۰ ۲.۰۵ امروز
۲,۲۴۲,۰۰۰ -۲۰,۰۰۰ -۰.۹ ۲ روز پیش
۲,۲۶۲,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰ ۰.۴۸ ۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

آخرین نرخ دلار در صرافی

امروز دلار مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. دلار که ۲ روز پیش تا ۱۳,۸۴۹ (سیزده هزار و هشتصد و چهل و نه ) تومان رسیده بود، امروز – شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ مصادف با ۱۵ فوریه ۲۰۲۰ – با رشد ۰.۰۴ درصدی به ۱۳,۸۵۵ (سیزده هزار و هشتصد و پنجاه و پنج ) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر دلار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱۳,۸۵۵ ۶ ۰.۰۴ امروز
۱۳,۸۴۹ ۱۴۷ ۱.۰۶ ۲ روز پیش
۱۳,۷۰۲ ۹۸ ۰.۷۱ ۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

قیمت دلار در بازار تهران امروز

قیمت دلار در بازار امروز تهران، به 14,090 (چهارده هزار و نود ) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، افزایش 0.99 درصدی داشته است.

قیمت یورو امروز

یورو، امروز به ۱۵,۱۴۹ (پانزده هزار و یکصد و چهل و نه ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، بدون تغییر است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر یورو
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱۵,۱۴۹ ۰ ۰ امروز
۱۵,۱۴۹ ۴۹ ۰.۳۲ ۲ روز پیش
۱۵,۱۰۰ -۱۲ -۰.۰۸ ۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

آخرین نرخ پوند

پوند امروز با افزایش ۰.۶۱ درصدی، از ۱۸,۳۰۴ (هجده هزار و سیصد و چهار ) تومان به ۱۸,۴۱۸ (هجده هزار و چهارصد و هجده ) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر پوند
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱۸,۴۱۸ ۱۱۴ ۰.۶۱ امروز
۱۸,۳۰۴ ۷۵ ۰.۴ ۲ روز پیش
۱۸,۲۲۹ ۱۲۴ ۰.۶۸ ۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

آخرین نرخ سایر ارزها

در بازار امروز درام ارمنستان ۲۶ (بیست و شش ) تومان، درهم امارات ۳,۸۶۴ (سه هزار و هشتصد و شصت و چهار ) تومان، لاری گرجستان ۴,۹۱۹ (چهار هزار و نهصد و نوزده ) تومان، لیر ترکیه ۲,۳۳۱ (دو هزار و سیصد و سی و یک ) تومان، دلار کانادا ۱۰,۶۵۷ (ده هزار و ششصد و پنجاه و هفت ) تومان، دلار استرالیا ۹,۴۷۹ (نه هزار و چهارصد و هفتاد و نه ) تومان،فرانک سوئیس ۱۴,۵۶۲ (چهارده هزار و پانصد و شصت و دو ) تومان و رینگیت مالزی ۳,۴۲۵ (سه هزار و چهارصد و بیست و پنج ) تومان نرخ گذاری شدند.

آخرین نرخ سکه بهار آزادی

امروز سکه بهار آزادی مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. سکه بهار آزادی که ۲ روز پیش تا ۵,۱۰۰,۰۰۰ (پنج میلیون و یکصد هزار) تومان رسیده بود، امروز – شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ مصادف با ۱۵ فوریه ۲۰۲۰ – با رشد ۰.۶۸ درصدی به ۵,۱۳۵,۰۰۰ (پنج میلیون و یکصد و سی و پنج هزار) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه بهار آزادی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۵,۱۳۵,۰۰۰ ۳۵,۰۰۰ ۰.۶۸ امروز
۵,۱۰۰,۰۰۰ ۱۵,۰۰۰ ۰.۲۹ ۲ روز پیش
۵,۰۸۵,۰۰۰ ۱۵,۰۰۰ ۰.۲۹ ۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

آخرین نرخ سکه در بازار تهران

قیمت سکه در بازار امروز تهران، به 5,190,000 (پنج میلیون و یکصد و نود هزار) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، افزایش 1.92 درصدی داشته است.

آخرین نرخ سکه امامی

سکه امامی، امروز به ۵,۱۸۱,۰۰۰ (پنج میلیون و یکصد و هشتاد و یک هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۲.۱ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه امامی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۵,۱۸۱,۰۰۰ ۱۰۹,۰۰۰ ۲.۱ امروز
۵,۰۷۲,۰۰۰ -۵۵,۰۰۰ -۱.۰۹ ۲ روز پیش
۵,۱۲۷,۰۰۰ ۳۹,۰۰۰ ۰.۷۶ ۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

قیمت نیم سکه امروز

نیم سکه امروز با افزایش ۲.۵۹ درصدی، از ۲,۶۳۰,۰۰۰ (دو میلیون و ششصد و سی هزار) تومان به ۲,۷۰۰,۰۰۰ (دو میلیون و هفتصد هزار) تومان رسید.

قیمت ربع سکه امروز

در بازار امروز ربع سکه نسبت به ۳ روز پیش، با ۱۰۰۰۰ تومان افزایش، ۱,۶۲۰,۰۰۰ (یک میلیون و ششصد و بیست هزار) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت سکه گرمی امروز

همچنین هر سکه گرمی بدون تغییر بود و ۹۴۰,۰۰۰ (نهصد و چهل هزار) تومان معامله شد.

نقل از دنیای اقتصاد

آب و هوای کنونی تکاب