بنابر اعلام روابط عمومی شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران امروز 1398/05/16 جناب آقای مهندس مرتضی خالصی با صدور حکمی از جانب جناب آقای دکتر خداد غریب پور، رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) به عنوان عضو موظف هیات مدیره شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران معرفی شد.
در جلسه ای که با حضور جناب آقای مهندس سیابانی، مدیر عامل محترم شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران و مدیران محترم شرکت در محل دفتر مرکزی(تهران) برگزار شد، در ابتدا جناب آقای مهندس سیابانی با تبریک هفدهم مردادماه به مناسبت روز خبرنگار، به جناب آقای مهندس خالصی به عنوان عضو جدید در هیات مدیره خوشامد گفت و ضمن یادآوری اهداف کلان شرکت اظهارامیدواری نمود که بتوان از تجارب و توانمندی های ایشان در راستای نیل به اهداف شرکت بهره جست.
در پایان آقای خالصی ضمن تشکر از جناب آقای مهندس سیابانی، اظهار امیدواری نمود با توجه به عوامل بالقوه و بالفعلی که در شرکت طلای زرشوران وجود دارد بتوان همکاری موثر و مفیدی در راستای اهداف سازمانی شرکت داشت.
مرتضی خالصی اهل قم و فارق‌التحصیل دوره کارشناسی اقتصاد بازرگانی در سال ۷۴ از دانشگاه علامه طباطبایی و در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس دانشگاه پیام نور بوده و دارای ۲۶ سال سابقه کار می باشد.

طلای زرشوران